Ankara Yerel Seçime Doğru

Demir ‘’Sincan’ı tanıyan iyi bilen biriyim’’

demir-sincani-taniyan-iyi-bilen-biriyim

Ak Parti Sincan ilçe başkanlığına A. Adaylığı dilekçesini veren ve aynı zamanda basına açıklama yapan Mimar Ziya Demir;Belediye Başkanı Sincanı İyi bilen ,tanıyan biri olmalı dedi.
21 Ekim 2013 Pazartesi 21:30

 Ak Parti Sincan İlçe Başkanlığına bağlı Yerel Yönetimler Başkanlığından istifa eden Ziya Demir, AK Parti’den Sincan Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

Parti binasında basın toplantısı yapan Demir, “Sincan’ı çok iyi biliyor ve nasıl geliştiğini görüyoruz. Birlik beraberliğin ilçemizde yeniden daha güçlü tesis edilmesi, vatandaş-teşkilat yerel yönetim ilişkisinin daha iyi kurulması, icraatların halka doğru sunulmasında önemli etken olacaktır.
Ak Partimizin ülkemize sıçrama yaptıran yönetim anlayışına uygun, toplumun tüm kesimlerine uyumlu ve çağın getirdiği imkanları kullanarak ilçemizi geleceğe taşıyacağıma inanıyorum ve bu kadroda Sincan’ı tanıyan, Sincan için iyi işler yapacağıma inandığım için aday oldum” dedi.
İlçe Başkanı Ahmet Erbağ ise hayırlı olsun temennisinde bulunarak önümüzdeki yerel seçimlerde partinin değişik kadrolarında görev yapmak üzere müracaatta bulunan tüm adaylarımıza, teşekkür ediyorum. Hiçbir zaman hizmetten ve hizmet etmekten asla kaçmadıklarını kaydetti. Biz aldığımız terbiye gereği toplumuna hizmet eden bir insan olarak anılmayı arzu ederiz. Tüm çabamız bunun içindir. En büyük sevincimiz topluma ve insanlığa sağladığımız katkıdır” dedi.


Haber okunma sayısı: 391

Haberin etiketleri:

Ankara, Sincan


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
385 hit, 106 ziyaretçi, 114 ziyaret
Bu hafta:
1795 hit, 511 ziyaretçi, 605 ziyaret
Bu ay:
12189 hit, 4489 ziyaretçi, 5319 ziyaret
Toplam:
281268 hit, 77410 ziyaretçi, 105323 ziyaret